דירות להשכרה - חיפוש קצר וממוקד

שם מלא:    טלפון:   
יישוב:    דוא"ל:   

מדי שנה אלפי אנשים במדינת ישראל שוכרים דירות, מי בגלל שאינו מעוניין להתחייב למקום מגורים מסוים לטווח ארוך, מי בגלל שאינו רוצה לשאת בנטל של משכנתא, וכדומה. אלו מודעים לעובדה כי תהליך החיפוש של דירה להשכרה והשכרתה גובים פעמים רבות זמן יקר באם הם אינם מתבצעים בצורה הנכונה. מטרתו של מדריך זה היא לעזור לכל אדם המעוניין לשכור דירה, לעשות זאת בצורה המהירה והפשוטה ביותר וזאת על ידי הכנה מוקדמת, שימוש בלוח דירות באינטרנט ועזרתם של אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן.

דירות להשכרה- הכנה מוקדמת

כיום, הכלי החזק והיעיל ביותר לאיתור דירה להשכרה הוא מנוע החיפוש של אתרי לוחות דירות למכירה והשכרה. אך טרם השימוש בו חשוב מאוד לבצע עבודת הכנה מקדימה אשר תהפוך את תהליך הפילוח והבחירה לפשוט וקצר.

עבודת ההכנה צריכה לכלול קבלת החלטה באשר ליכולת הכלכלית שלכם על ידי קביעת הסכום אותו תוכלו לשלם בעבור דמי השכירות החודשית של הדירה. המיקום הגיאוגרפי בו מעוניינים לשכור דירה וזאת בהתחשב במרחק ממקום העבודה, ההורים ומוקדי עניין נוספים. התקופה בה תהיו מעוניינים לשהות בדירה. (אם בעבר, קהל שוכרי הדירות היה מורכב בעיקר מסטודנטים אשר בחרו לשכור דירה לשנה, כיום קיימות משפחות רבות אשר אינן יכולות להרשות לעצמן לקנות דירה וזאת משום המחירים הגבוהים של הנדל"ן. למרות זאת, משפחות אלו מעוניינת ביציבות ולכן פעמים רבות הן תרות אחר דירות להשכרה לתקופה ארוכה של מספר שנים).

בנוסף, חשוב להגיע להחלטה לגבי הקומה של הדירה, האם אתם מעוניינים בדירה עם מרפסת, דירה מרוהטת, דירה עם מעלית, חניה ועוד. ההיצע של נדל"ן דירות להשכרה הוא גדול וכל אחד יוכל לאתר את אותה דירה המתאימה לצרכים שלו ושל בני משפחתו.

מאגר נדל"ן של דירות

בעבר, כל אדם אשר התעניין ברכישה או השכרה של דירה נאלץ להמתין לאותו יום בשבוע בו העיתונים היומיים פרסמו את לוח הדירות להשכרה ומכירה. כיום, עולם האינטרנט מאפשר לכל אדם המעוניין בדירה להתעדכן בצורה שוטפת ובזמן אמת במאגר הדירות המוצעות להשכרה בישראל.

היתרונות של לוחות דירות באינטרנט רבים. ניתן להיכנס אליהם בכל ימות השנה ובכל שעה בה בוחרים, מאגר הדירות למכירה גדול ומעודכן ומנוע החיפוש מאפשר לכל מתעניין לבצע פילוח על פי קריטריונים שונים ולקבל פלט תוצאות של דירות להשכרה המותאם לדרישותיו. ישנם לוחות של דירות להשכרה המציעים את השירות בחינם ויש לוחות בהם נדרש לשלם סכום סמלי על מנת להיחשף למאגר הדירות להשכרה. בנוסף, קיימים אנשים המעדיפים להפקיד את תהליך חיפוש הדירה על מתווך ולשלם לו מחיר שווה ערך לחודש השכרה וזאת על מנת לקצר את תהליך החיפוש.

למידע על יועצי משכנתאות.

Mortgage Advisor